GÖNDER:
 
PAYLAŞ:
 
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Karışım

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Karışım

Gelin birlikte ev yapımı bağışıklık güçlendirici karışım hazırlayalım. Bu sayede vücudumuzu mikroplara karşı daha dirençli hale getirebiliriz. Aslında yapacağımız karışım sadece bağışıklığı güçlendirmeye değil iltihaplardan korunmaya, antibiyotik kullanmadan daha sağlıklı bir hayat sürmeye de çok işe yaran bir karışım olacak.

Bu karışımı kendimiz de kullanıyoruz ve özellikle kışın son derece iyi sonuçlar aldığımız için de rahatlıkla okuyucularımıza tavsiye ediyoruz.

Bu karışımda aktardan alacağımız 4 ürün var:

  1. Siyah üzüm çekirdeği (mümkünse bu yılki üzümlerden elde edilmiş taze çekirdekler olsun)
  2. Isırgan otu tohumu
  3. Zerdeçal (güvenli, sağlam, zerdeçal gövdesi)
  4. Tarçın

Sonrasında maalesef biraz zahmete gireceğiz fakat kesinlikle buna değecek emin olabilirsiniz :) Bunları öğüteceğiz, karışık halde de öğütebilirsiniz ama ayrı ayrı öğütmenizi ve koyu renkli kaplarda saklamanızı tavsiye ediyoruz. Bir haftalık veya 15 günlük kadar hazırlayıp sonra taze taze tekrar öğütmekte fayda var.

Üzüm çekirdeği tozu, zerdeçal tozu, tarçın tozu ve ısırgan otu tohumunun tozu karışımın esası bunlar. Basitçe hepsinden bir çay kaşığı koymanız yeterli. Karışımdaki tozların hepsini ayrı ayrı ya da bir arada olacak şekilde de saklayabilirsiniz.

Peki bunu nasıl tüketeceğiz? Yaklaşık bir yemek kaşığı kadar zeytin yağının içine bunu koyacaksınız. Zeytinyağında güzelce karıştırıp eriteceksiniz. Maalesef ortaya çok lezzetli bir şeyin çıkacağını söyleyemeyeceğiz, tadı oldukça acı. Fakat bunu lezzetli bir hale getirmek isterseniz bizim yaptığımız gibi bir kase yoğurtla karıştırarak hatta biraz da salatalık ekleyerek cacık haline getirdikten sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Bu karışımın içinde çok ciddi antioksidan, bağışıklık dürtükleyici madde ve antienflamatuar (iltihabı reaksiyonu önleyen) madde var. Emin olun eczaneye dünya kadar para verip satın alacağınız çok güçlü bağışıklık desteklerinden çok daha iyi sonuç alabilirsiniz. Üstelik tamamen doğal bir yöntem.

Mümkünse hergün hiç olmazsa gün aşırı, günün herhangi bir saatinde tüketebilirsiniz. Özellikle kış aylarında mutlaka deneyin, gerçekten mutlu olacaksınız.

Bu karışımla gerçekten hem doğal, hem güçlü bir antialerjik bağışıklık desteğine sahip olacaksınız. Kurdeşen problemi olan bir hasta, kronik kurdeşen probleminden bu karışımla ciddi ölçüde rahatladığını belirtmiştir. Denemekte fayda var.

 
GÖNDER:
 
 
 
PAYLAŞ:
 
 
 
Orhan
 
24.11.2017
 
853
 
 
Yorumlar
 
 
Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın..
 
 
 
UYARI: Sitemizdeki bilgiler hiçbir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez.
Çeyrek Kafa © 2020 Tüm Hakları Saklıdır..